ANDRZEJKI

PM - 14.12.2017. Tekst i zdjęcia - K. Kupsik.

W miniony czwartek (30.11.2017r.) przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Tego dnia każdy mógł poznać swoją przyszłość. Wróżby i zabawy były wielką atrakcją dla dzieci i dostarczyły im wielu emocji i przeżyć.

Dzieci mogły poznać imię swojej miłości, oraz dowiedzieć się co czeka je w przyszłości. Wszyscy z radością brali udział w zabawach i wróżbach. Wszystkie wróżby traktowaliśmy z przymrużeniem oka i była to dla nas wszystkich dobra zabawa.

Tego dnia dzieci miały okazję poznać tradycje andrzejkowe i wspólnie współdziałać razem z innymi w zabawach. Ciekawe czy komuś sprawdzą się andrzejkowe wróżby:)

Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

strzalka